sobota, 14 lutego 2015

Dramowe plany na 2015.

Ughhh, tak mało obejrzałam dram i filmów azjatyckich, a jeszcze tyle przede mną! Kinematografią Wschodu zainteresowałam się dopiero pod koniec zeszłego roku, można więc powiedzieć, że w tych klimatach jestem amatorką przy większości z was :p Zbliżające się ferie zamierzam spędzić na obejrzeniu kilka produkcji, które bardzo mnie zaciekawiły. Mam nadzieję, że uda mi się również zobaczyć jeszcze kilka innych rzeczy w całym roku, ale perspektywa rozpoczęcia pracy po zakończeniu szkoły brzmi przerażająco dla mojego mózgu spragnionego wzdychania do azjatyckich aktorów... Może nie będzie tak źle! Prawda? Prawda...?!
Bynajmniej oto moja lista marzeń filmowo-dramowych, którą chcę zrealizować  w 2015 roku, łapcie!

FILMY
1. The con artist  (2014), czyli film z moim ukochanym Lee Hyun Woo (znanym z "Secretly greatly"), łojezułojezułojezu!

2. Rockin' On Heaven's Door (2013)
Dooobra, skłamałam, już to obejrzałam zaledwie kilka dni temu (co nie zmienia faktu, że bardzo chciałam to wreszcie zobaczyć!) :D

3. Penny Pinchers (2011) z pięknym wilczkiem Chul-Soo Song Joong-ki

4. Bokura Ga Ita (2012)

5. The Liar and  His Lover (2013)DRAMY
1. Love Rain (2012)

2. I can Hear Your Voice (2013)

 3. Bride of the Century (2014)


4. Secret Garden (2010)

5.1 Litre of Tears (2005)

A jakie są wasze plany  filmowo-dramowe? Jakie są wasze ulubione filmy? Polecacie coś? :331 komentarz:

  1. Niedawno oglądałam "The Liar and His Lover", na nudny wieczór jest okej. "Bokura ga Ita" mi się nie podobało, lepiej obejrzeć anime. :) A pierwszy wymieniony film już mam chrapkę obejrzeć! Awww... Z tego samego powodu co ty. ^.^

    Co do dram to z wymienionych nie oglądałam jedynie "Bride of the Century", za resztę mogę poręczyć, tytuły ciekawe. Szczególnie "Ichi litre no namida" na czym płakałam jak głupia - baaardzo głębokie, noe i wielki plus, bo na faktach oparte.

    Co do moich planów, to jeszcze nie mam. Bardzo chciałabym obejrzeć "Gangnam blues", bo tam kochany Lee Min Ho występuje, acz jest to film z tego roku, więc będzie problem co do jego dostępności. I oczywiście czekam na jakieś dobre propozycje dram. jestem ich pożeraczem, oglądam na bieżąco większość nowych i ciekawych tytułów.

    OdpowiedzUsuń