piątek, 18 stycznia 2013

[NEWS] Wypadek EXO-K na lotnisku!

Dziś EXO-K mieli lot z Korei do Filipin, co niestety skończyło się dla kilkoro z nich nieprzyjemnym zdarzeniem już na lotnisku Incheon. Otóż ich fanki, exotic, naparły na nich i popchnęły, wskutek czego Lay uderzył w kosz na śmieci, Lu Han w wózek na bagaż, a Kai - o zgrozo - upadł i uderzył głową o fillar.


Reszta zespołu pomogła mu wstać, gdyż ten nie mógł zrobić tego sam. Poza tym uraz był na tyle silny, że chłopak nie dał rady chodzić o własnych nogach i pozostali EXO-K musieli mu w tym również pomóc.Po widocznym grymasie na twarzy poszkodowanego od razu widać, że nie było to subtelne przeżycie, miejmy nadzieję, że to jednak nic poważnego i nie pozostawi ono trwałych zmian (wykluczając psychiczne, choć Kai jest silny ^^).
Takie sytuacje miały miejsce już niejednokrotnie, a to zasługa lekkomyślnych "fanek", których zachowanie momentami nie można nazwać inaczej, jak zwierzęce! Przez ich niepohamowanie i brak umiaru, które przecie ma swoje granice, musimy się teraz za nie wstydzić. Cóż, ja czuję się upokorzona i mam nadzieję, że oszalałe fanki, nieważne z jakiego fandomu, nie powtórzą błędu swoich koleżanek. Oczywiście ten wypadek nie był celowy, ale po raz kolejny sprawdza się tu powiedzenie, że zanim się coś zrobi, lepiej najpierw to przemyśleć.


Żródło: http://exodicted.blogspot.com/2013/01/fantakenfan-account-130118-exo-k-at.html


4 komentarze:

 1. jak ktoś kto robi szablon może nie wiedzieć jak usunąć podstawowe kody? nie będę tego komentować.
  przezroczystość: musisz wejść w HTML i tam poszukać ".post {opacity: 0.5;}" możesz to zrobić za pomocą kombinacji ctrl+f. Następnie usuwasz tę komendę.
  a co do kolumny. nie za bardzo wiem o co chodzi. moim zdaniem nic się nie rozjeżdża. Po prostu szablon jest wielki. Ja bym przerzuciła to do lewej kolumny i wtedy wpisała CSS .main-inner .column-left-inner {margin: -80px 55px 10px -55px;} z parametrami możesz kombinować, na pamięć nie umiem wycyrklować.

  OdpowiedzUsuń
 2. Słyszałam o EXO-K, ale nie widziałam, jak wyglądają... Widząc Kai'a, myślałam, że po prostu padnę... CHOLERA, PRZYSTOJNY. Na poważnie. Chyba jak durna śmiałam się do ekraniku tabletu, widząc tę jego przeuroczą buzię. Popieprzone fanki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cóż, może nie jestem jakąś wielką fanką EXO (znam może z trzy, cztery piosenki?) ale to i tak mną wstrząsnęło. Nic, tylko siedzieć i płakać nad tymi fankami. Rozumiem, że emocje, bo idole swojego ulubionego zespołu, no, ale nie przesadzajmy.
  Mam nadzieję, że Jongina już tak bardzo nie boli ;-;

  OdpowiedzUsuń