sobota, 11 stycznia 2014

Do czego może doprowadzić nadmierna miłość do kosmetyków? Krótko o Bae Dal.


Bae Dal to Koreanka, która znana jest z tego, że od 2 lat nie zmywa makijażu na twarzy. Jej życiowym mottem jest: "wyglądaj dobrze nawet podczas snu!". Dziewczyna swoją przygodę rozpoczęła w wieku 14 lat, od tamtej pory nie chce zmywać makijażu. Bae Dal ogłosiła, że zamierza przejść jeszcze operację plastyczną. Jej matka wpadła w depresję, gdyż nie wie, jak pomóc córce z jej uzależnieniem. Potem jednak w pewnym programie telewizyjnym opowiedziała o przypadłości Koreanki, a lekarz z show przekonał około dwudziestoletnią Dal do zmycia makijażu, a następnie dowiódł jej, że jej skóra jest 2 razy starsza od niej samej, czyli wygląda na około 40 lat. Chyba nie ma co się temu dziwić, skoro jej skóra nie oddychała tak długo, makijaż zatkał jej pory.
Widać, że Dae Bal posiada jednak na drugim zdjęciu make-up, kłamcy ;-;
Widzicie te pryszcze na czole? Założę się, że bez tych wszystkich pudrów i fluidów jest tego więcej.
W tej sytuacji mogę powiedzieć tylko jedno - MAKIJAŻ TO ZŁO, BÓJCIE SIĘ! *śmiech psychopaty* XD


3 komentarze:

 1. JA rozumiem, że ktoś chce wyglądać pięknie, ale bez przesady. Podczas snu? Masakra jakaś... Ile ta skóra nie mogła oddychać, bo tej się makijażu na całe życie zachciało...
  Grrrr, w tym przypadku zgadzam się z tobą, że makijaż to zło. :P

  OdpowiedzUsuń
 2. OOO no cóz malować się można ale trzeba jednak pamiętać aby to zmyć ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Biedaczka nie wie, czego pragnie. Kilka dni temu miałam zwykłe, głupie przestawienie przegrody w nosie i wariuję, a co dopiero inne operacje plastyczne sobie robić. To nie jest tego warte, chyba, że naprawdę się wygląda tragicznie, a pani na zdjęciu jest naprawdę ładna.
  Jezu, nie wyobrażam sobie nie zmywać makijażu tak długo ;__; Jej poduszka musi wyglądać pięknie.

  OdpowiedzUsuń